پایان مرحله اول خدمت، آموزشی :)

استاندارد

سلام به همه

خیلی دلم برای شما و اینجا تنگ شده بود.. ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ دوره آموزشی خدمت بنده تو کرمانشاه تموم شد و الان تقریبا ۱۲ روز هست که به آغوش گرم لپ تاپم برگشتم.. خخخ 🙂

فکر کنم تا هفته چهارم، یعنی تقریبا میان دوره رو براتون نوشته بودم، اینجا می تونید همش رو بخونید.

و اما بعد از میان دوره چه گذشت..

زمانی که مرخصی میان دوره مون تموم شد و برگشتیم پادگان، فکر کنم روز اول یا دوم ماه رمضان بود. یعنی باید روزه می گرفتیم.. همه تصور می کردیم تو این ایام خوش می گذره.. واقعا هم خوش گذشت ولی سختی های زیادی هم داشت..

تو ماه رمضون کلا اذیت نمی کنم. از صبح ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲ کلاس آموزشی و بعدش آزاد تا روز بعد!! همین آزادی کار دستمون داد..

بیکاری بدترین چیزی بود که تو این دوران تجربه کردم.. فکر کنید هیچ کاری برای انجام دادن نداری، از مرخصی شهری هم خبری نیست!!

دوست خوبم کتاب

یکی از بهترین اتفاقات این دوران نمایشگاه کتاب بود که تو حسینیه راه انداختن برامون. ۲ تا از کتاب های برایان تریسی رو گرفتم و عصرا مشغول اینا بودم.. مفیدترین کاری که می شد تو این بیکاری ها کرد همین بود واقعا..

روزشماری شروع شد

ایام خوبی بود و تو جمع دوستان جدید به همه مون خوش می گذشت ولی کم کم همه خسته و دلتنگ شده بودن.. روزشماری برای پایان دوره شروع شده بود..

عکس یادگاری

عکس های دسته جمعی و گروهی و تکی با فرمانده تنها خاطره موندگار دوران ما شد. یکی از بهترین روزهای این دوران بود. سعی می کنم به زودی یه بخش گالری تو وبلاگ راه بندازم و عکسا رو بزارم. اینجا باشه خودم هم بیشتر می بینمشون..

امتحانات

نمی دونم چرا هر دوره آموزشی باید با امتحان تموم بشه؟؟؟ خداییش مگه ما برای نمره درس می خونیم خخخ نمی خونیم دیگه..

این دوران امتحانات همیشه رو مخ بوده.. قطعا نظر شما هم همینه.. می دونین فرقش با امتحانات دانشگاه و مدرسه چیه؟؟ مراقب هاش!!! اینجا دیگه کسی با ملایمت باهات برخورد نمی کنه خخخ 🙂 پس لطفا همگی سرشون روی برگه خودشون باشه.

خداحافظی تلخ و شیرین

و نهایتا روز خداحافظی رسید.. نمی دونستیم بخندیم یا گریه کنیم. هر کسی یه گوشه نشسته بود و بغض کرده بود.. از یه طرف خوشحال چون تموم شد و از یه طرف دیگه ناراحت… کلی رفیق که دل کندش ازشون ساده نبود..

نهایتا با کلی اشک خداحافظی کردیم و برگشتیم خونه.

الانم که دارم این مطلب رو منتشر می کنم دهمین روزیه که تو یگان خدمتی هستم. وقتم نسبت به قبل خیلی محدود تر شده. ایشالا تو اولین فرصت در مورد اینجا هم براتون می نویسم.

شبتون ستاره بارون

 

 

 

2 دیدگاه در “پایان مرحله اول خدمت، آموزشی :)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *