مرخصی هفته اول

استاندارد

سلام دوستان

هفته اول آموزشی خدمت، داخل پادگان شهدای کرمانشاه به خیر و خوشی به اتمام رسید. بهمون مرخصی آخر هفته دادن و با چند تا از دوستان اومدیم کرمانشاه برای تفریح. و الان من از داخل یه کافی نت دارم این مطلب رو می نویسم.

هفته اول چجوری گذشت؟

از کرمان سوار اتوبوس شدیم و به سمت کرماشاه حرکت کردیم. فکر کنم بدترین قسمتش همین قسمت اتوبوس بود. تقریبا ۲۰ ساعت تو راه بودیم و خوابیدن تو اتوبوس خیلی برامون سخت بود. ولی خب، چند تعداد همشهری هام زیاد بود خیلی بهمون خوش گذشت و کلی خندیدیم.

ساعت ۶ شنبه ۲ اردیبهشت رسیدیم کرمانشاه و وارد پادگان شدیم. هوا سرد بود ولی نه زیاد. اول رفتیم تو صف تحویل اشیای ممنونه. ورود خیلی چیزها به داخل پادگان ممنونه. مثل گوشی موبایل و اشیای تیز و برنده. صف خیلی طولانی بود و حدود یک ساعت تو این قسمت درگیر بودیم.

بعدش رفتیم برای پذیرش و تقسیم نیروها. این پادگان ۴ تا گردان داره و هر گردان ۵ گروهان. ما داخل گردان ۱ گرهان ۳ افتادیم. بعد فرمانده گردان اومد و مارو برد به سمت محیط گردان.

حدود ۲ روز طول کشید تا لباس بهمون بدن. تو این چند روز درگیر یه سری کلاس های توجیهی برامون گذاشتن. قوانین رو بهمون گفتن و خلاصه اتمام حجت کردن باهامون.

در کل چون این پادگان مخصوص تحصیل کرده هاست فرمانده هاش خیلی با سربازها راه میان و بهشون گیر نمیدن. ولی خب جاهایی هم که مجبور بشن برخورد می کنن. خونه خاله هم نیست..

برنامه سین

اینجا یه برنامه سین دارن، که کارهایی که طول روز باید انجام بشه، از ساعت ۴:۴۵ که بیدارباش می زنن تا بعد از ظهر تو این برنامه تعریف می شه. روی اجرای این برنامه خیلی جدین و خیلی نظم براشون مهمه.

دوست جدید از سراسر ایران

یکی از بهترین اتفاقات دوره آموشی آشنایی با آدمای جدیده. تو گروهان ما، شمالی، ترک، مشهدی، شیرازی، اهوازی و تهرانی هست. خب هر کدوم اخلاق و منش خاص خودشون رو دارن. خلاصه هیچ وقت حس نمی کنی تنهایی..

خلاصه هنوز برنامه اصلی کلاس های عقیدتی و رزمی شروع نشده.. تو هفته بعد ایشالا اگه فرصت کنم میام و براتون تعریف می کنم.

مرسی که هستین.

روزتون بهترین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *